PRZEPISY

Sezon na szparagi!

Aleksandra Ladachowska

22.05.2013


Zaczął się sezon szparagowy, dlatego proponujemy Wam kilka świetnych i prostych dań z tych wspaniałych warzyw i naszych wyśmienitych produktów.Szaparagowe zawijańceObierz szparagi skrop je oliwą z... więcej »

SEZON GRILLOWY Z HISZPAŃSKIM SMAKIEM!

Aleksandra Ladachowska

26.04.2013


W tym roku ze szczególną radością witamy długi majowy weekend. Po pierwsze dlatego, że wreszcie jest ciepło! Liczę, że pogoda nie spłata nam już żadnego figla a dla tegorocznych maturzystów,... więcej »

Pomysły na imprezowe zapiekanki

Aleksandra Ladachowska

18.03.2013


Zapiekanki makaronowe lub ryżowe to bardzo dobre rozwiązania na imprezy. Można je przygotować wcześniej, wstawić do piekarnika i dołączyć do gości nie spędzając zbyt wiele czasu w kuchni. Możemy... więcej »

CHURROS w Tłusty Czwartek

Aleksandra Ladachowska

07.02.2013


W Tłusty Czwartek proponujemy Wam tradycyjne hiszpańskie churros. Rónież w wersji bezglutenowej :)Składniki: 250 g mąki pszennej - w wersji bezglutenowej pół na pół: mąka kukurydziana i... więcej »

Spaghetti z chistorrą i sofrito

Aleksandra Ladachowska

21.12.2012


Nie zawsze macie czas na dłuższe gotowanie? Przyjaciele wpadli z niespodziewaną wizytą? Pracowaliście cały dzień i nie mieliście czasu, żeby zjeść coś gotowanego? To danie jest dla Was idealne!... więcej »
newsletter